מכבי ממבט ראשון

מכבי שירותי בריאות הקימה את רשת מכוני האופטומטריה "מכבי ממבט ראשון" במטרה לספק למאות אלפי חברי הקבוצה מגוון בדיקות, טיפולים ופתרונות בתחום האופטומטריה בנוסף לסל השירותים הרפואיים העצום אשר קופת החולים מספקת להם למעלה מ-70 שנה.

היתרון של רשת "מכבי ממבט ראשון" על פני חברות אופטיקה אחרות נמצא במגוון ההטבות וההנחות הניתנות לחברי קופת החולים מכבי שירותי בריאות באופן בלעדי, כמצויין במדריך השירותים של הקופה, ועל פי התנאים של הביטוחים המשלימים שהקופה מציעה לחברים, כדלקמן:

  • 20% הנחה על עדשות המשקפיים.
  • 15% הנחה על עדשות מגע ותמיסות ייעודיות.
  • 15% הנחה על מסגרות למשקפיים.
  • 15% הנחה על משקפי שמש.
  • הנחות בלעדיות על מגוון אביזרי אופטומטריה בכל סניפי רשת "מכבי ממבט ראשון" עבור חברי הקופה בעלי ביטוח מגן כסף או מגן זהב.
  • חברי הקופה עד גיל 18 זכאים להנחה ברכישת משקפיים בכל סניפי רשת "מכבי ממבט ראשון".

שירותים ומוצרים המוצעים במכבי ממבט ראשון

עם הגיל, מידרדרת הראייה של מרבית מהאנשים. אף אם לא הרכיבו משקפיים מעולם, הם מוצאים עצמם מתקשים בקריאה, בנהיגה או במאמץ המצריך קריאה מקרוב. מומחי הראייה של "מכבי ממבט ראשון" יתאימו עבור רחקי הראייה עדשות שיתאימו להם אך ורק לצרכים המיוחדים להם נזקקים אנשים אלו.

בכל מכוני האופטומטריה של "מכבי ממבט ראשון" ניתן לקבל שירות אופטומטרי איכותי וברמה הגבוהה ביותר אצל מיטב המומחים בתחום האופטיקה, הכולל בדיקות ראייה תקופתיות, וסקירות ראייה להתאמה מירבית של משקפיים או עדשות בטרם רכישתם.

בסניפי הרשת מבחר עצום של פתרונות בהתאמה אישית לכל אחד מחברי הקופה, הכוללים פתרונות למולטיפוקל, עדשות מגע, בעיות פזילה, ראייה ירודה, תרגולי עיניים, קרקטוניס ועוד. במכבי ממבט ראשון ניתן למצוא לא רק התאמות אביזרי ראייה, אלא גם טיפול מיוחד המסייע להפחתת חולשת הראייה במקרים מסויימים, כמו גם אחוזי הצלחה גבוהים בתיקון פזילה אצל ילדים.

השירות ניתן בהתאמה לכל סוגי הצרכים למשקפיים, וביניהם טיפול מיוחד לילדים והתאמת מסגרות ועדשות המתאמות לשימושם, ועד התאמת עדשות מולטיפוקל למבוגרים הנדרשים למשקפיים בעלי פוקוסים מורכבים.

איכות בלתי מתפשרת

הרשת כוללת 53 חנויות ומכונים הפרוסים בכל רחבי המדינה, ומקפידה ללא פשרות על התקנים הגבוהים ביותר הנהוגים בעולם. "במכבי ממבט ראשון" מחזיקים במותגים המובילים של משקפי הראייה והשמש כמו גם בעדשות מגע רכות, וקשות נושמות.

הרשת שמה דגש על כל הקשור לנהלי הבדיקות המבוצעות על ידי מיטב המומחים בתחום האופטומטריה, איכות המוצרים והאביזרים הנמכרים על ידי הרשת, ופיקוח מקצועי של כלל השירותים, הטיפולים והפתרונות המסופקים על ידי הרשת בסניפיה.

רופאי העיניים של "מכבי ממבט ראשון" הינם רופאים מומחים בתחומם אשר עובדים במחלקות העיניים המובילות בישראל. הצוות עובר כנסים והשתלמויות תקופתיות על מנת להתעדכן בכל החידושים הקיימים ברפואת עיניים מתקדמת, בטיפול מורכב לבעיות עיניים שונות וכן בהתאמות של אביזרי ראייה למטופלי מכבי.

צוות האופטומטריסטים של "מכבי ממבט ראשון" הוא מיומן ומקצועי ועובד שנים רבות בענף. במרבית הסניפים ניתן להיעזר באופטומטריסטים המתמחים באופטומטריה לילדים, אשר מאפשרים בדיקה מיוחדת ומקצועית לילדים קטנים במיוחד, שבהם, בדרך כלל, קשה לבצע בדיקות מדויקות, אלא אם הוכשרו לכך.

לקבלתפרטים נוספים אודות מגוון השירותים והמוצרים של רשת מכוני האופטומטריה "מכבי ממבט ראשון", או לאיתור המכון הקרוב ביותר למקום המגורים, יש להיכנס לאתר האינטרנט של קופת החולים, או לחייג מכל טלפון 6678*.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>