מכבי ללא הפסקה

מכבי שירותי בריאות היא אחת מארבע קופות החולים הוותיקות בארץ והינה בעלת וותק של שבעים שנות מתן שירותים רפואיים מתקדמים למבוטחיה.

שירותי הבריאות של קופת חולים מכבי מוענקים כיום לכ- 1,870,000 מבוטחים תוך חזון המאפשר רפואה ציבורית ברמה אשר אינה נופלת מן הרפואה הפרטית. מכבי שירותי בריאות מבטיחה שירות מהיר ואיכותי וכחלק מגישה זו מפעילה את שירות מכבי ללא הפסקה.

מכבי ללא הפסקה הינו המוקד הטלפוני של מכבי שירותי בריאות אליו ניתן להגיע בחיוג *3556 או 53 – 53 – 50 – 700 – 1. מוקד שירות זה זמין ברובו 24 שעות ופועל למען מתן שירות איכותי ומהיר בתחומים הבאים : זימון תורים 24 שעות ביממה (ימי שישי עד השעה 13:00 וימי שבת מצאת השבת), מוקד מידע זמין 24 שעות ביממה, מוקד אחיות הזמין 24 שעות ביממה ובתי מרקחת – מכבי פארם.

במוקדי המידע מבוטחי מכבי שירותי בריאות יכולים לקבל מידע על זכויותיהם בקופה, על סניפי מכבי השונים ברחבי הארץ ועל תוכניות הביטוח השונות המופעלות על ידי מכבי שירותי בריאות. שירות מכבי ללא הפסקה ניתן במספר שפות מלבד עברית (ערבית, רוסית ואנגלית).

בנוסף, מבוטחי הקופה יכולים להתעדכן בטיפולים השונים ובהטבות הוצעות, וכן לבצע פעולות באתר האינטרנט של הקופה -מכבי אונליין.

זימון תורים מהיר במכבי

מוקד השירות של מכבי ללא הפסקה לא ישאיר אתכם רגע דל ללא מענה רפואי הולם. השירות של מכבי ללא הפסקה מלווה באתר האינטרנט של הקופה. דרך אתר זה יכולים כל מבוטחי הקופה לראות את כל רשימות הרופאים של מכבי לפי תחומי ותת תחומי רפואה.

רשימות אלו מאפשרת גישה נוחה של המבוטח אל כל פרטי הרופא הכוללים את מקום המרפאות, זמני פעילות, טלפונים ישירים ונגישות רופאים ספציפיים בשעת חירום. בשירותי הבריאות של מכבי המבוטח יכול לבחור את הרופא אליו הוא מעוניין לגשת מתוך רשימת רופאים גדולה הנגישה לכל מבוטח.

שירות מכבי ללא הפסקה כולל הזמנת תורים לרופאים כלליים ולרופאי משפחה כמו גם לרופאים בתחומים אחרים וזאת ללא הפנייה מקדימה של רופא משפחה. מוקד מכבי ללא הפסקה מופעל על יד צוות מוקדנים אדיב ומקצועי אשר יאתר עבורכם בתוך שניות את הרופאים הטובים ביותר באזור מגוריכם או לפי כל בחירה אחרת שלכם.

במידה ואתם זקוקים לטיפול רפואי אך אינכם יודעים את טיבו, צוות מוקד מכבי ללא הפסקה יכול להפנות אתכם במקרה הצורך אל מוקד האחיות. במוקד האחיות של מכבי שירותי בריאות מחכות לכם אחיות מנוסות אשר דרך הטלפון יפנו אתכם אל תחום הרפואה המתאים לפי הבעיה שתציגו.

מכבי – בשביל השירות, המקצועיות והחדשנות הרפואית

מכבי שירותי בריאות מחלקת את השנה לארבעה רבעונים מינואר עד דצמבר, כשכל רבעון כולל שלושה חודשים. מכבי ממליצה על טיפול רציף אצל רופא כללי או רופא משפחה אחד.

עם זאת בהחלט מאפשרת מעבר בין רופאים מרבעון לרבעון. כדי להקל את השירות מכבי מאפשרת הגעה לרופאים מומחים רבים ללא הפנייה מרופא משפחה או רופא כללי (כגון : רופא ילדים, רופא נשים, רופא אורתופד, רופא כירורג, רופא אף, אוזן, גרון, רופא אורולוג ורופא עיניים).

מכבי שירותי בריאות מחויבת להעניק למבוטחיה את שירותי הבריאות הטובים והמקצועיים ביותר. לרשות המבוטחים עומדים מכונים, מרפאות ויועצים רפואיים בכירים. לא פעם שולחים רופאי הקופה את המבוטחים לייעוץ רפואי נוסף לשם חוות דעת בעניין רפואי כזה או אחר.

שירותים אלו ניתנים במסגרת שירותי הקופה. בתשלום הנוח לכל כיס מציעה מכבי שירותי בריאות שני ביטוחים משלימים של הקופה – מכבי כסף ומכבי זהב. שני הביטוחים, כל אחד לרמתו, מעניקים כיסויים ביטוחים שונים אשר אינם נכללים בסל הבריאות הממלכתי ומאפשרים לכל מבוטח הגנה מובטחת מפני כל צרה רפואית.

2 Comments

 1. רבקה אלחדד

  הזכות שלי במכבי כחברה מזה שני עשורים ומעלה הוא : בית מרקחת לחברי הקופה בלבד
  ודבר כזה אין בשום מקום באיזור השרון,לא יתכן שתהיה כאו מאין חתונה קתולית,אני צריכה מרשם שאני יכולה לקבלו אך ורק בבתי מרקחת של הקופה.
  אני רואה בזה מחדל.
  חלק מהתרופות אני רוכשת באופן פרטי ,

  ובגלל שאין לי עודף זמן אני לא דורשת החזר כספי,וקלות בלתי נסבלת של חוסר בבתי מרקחת בשבת לא מאפשרת לי היום להמשך ולהוציא מכיסי כספים מיותרים.
  התייחסותכם למצב הזה.
  חברת מכבי שמרוצה מכל השירותים למעט בתי מרקחת.

 2. עדנה

  היום ב"פורפורציה" לניתוחים אסתטיים

  הוסבר לי שקופ"ח מכב"י מקום אחרון בפירגון לניתוחי האסתטיקה
  ו"כללית" ו"מאוחדת" משתתפות באחוזי ההיצע באופן ממש מפרגן-מה שמשכנע אותנו בנות המין היפה להשתייך לקופות המתחשבות ומשתתפות ברצוננו להיראות יפות ולהיות מרוצות ממראינו
  מציעה לקופה-מכב"י להיות מובילה בתחום האסתטיקה
  שנוכל להישאר מנויות מרוצות ויפות.
  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>