מכבי און ליין

אתר האינטרנט האינטראקטיבי של מכבי שירותי בריאות, מכבי און ליין, הכולל בתוכו מגוון שירותים ללקוחות הקופה ולרווחתם.
במסגרת הרצון לשפר את הנגישות, מציע  לכם מכבי שירותי בריאות להיכנס לאתר האינטרנט ולבצע פעולות רבות דרכו. האתר ידידותי למשתמש ומאפשר גישה בטוחה ומהימנה למידע המוצג בו.

האתר מאבוטח ומידע אשר מאוכסן בו, כולל פרטי תשלום, נשאר בטוח ומוסתר מעיני כל. כל שדרוש על מנת להנות משירותיו הוא שם משתמש וסיסמא אישית, אותה ניתן לקבל במזכירות הסניף,  אשר תקשר את הלקוח למערכת הנתונים לנוחיותו המירבית ולשירות מהיר ויעיל ככל הניתן. כיום, מבוטחי הקופה יכולים גם לקבל מידע באמצעות אפליקציית אייפון מיוחדת.

אילו שירותים המוצעים דרך אתר האינטרנט?

פרטי התיק הרפואי

לכל לקוח המבוטח בקופה קיים תיק רפואי. באמצעות האתר יכול המבוטח לגשת לתיק הרפואי שלו ושל ילדיו אם טרם מלאו להם 18. בתיק הרפואי תוכלו  למצוא: תוצאות של בדיקות, ניהול מעקב ביקורי רופאים באשר הם, מרשמי  תרופות, המלצות לטיפולים, חיסונים טיפים והדרכות בנושאים. בנוסף, דרך התיק הרפואי יוכלו המבוטחים לראות אם התבצע  זימון תורים נוח ומהיר לרופאים בתחומים השונים וכן מעקב תקופתי במידת הצורך.

הזמנת תרופות

אתר האינטרנט של מכבי שירותי בריאות מפעיל שירות בלעדי של הזמנת תרופות, תוספי מזון, אביזרים וציוד רפואי מבית המרקחת של הקופה.
דרך  האתר תוכלו לחסוך זמן יקר של עמידה בתור ולמען קבלת מרשם. האתר מאפשר הזמנה  מהירה, וכל שנותר לעשות הוא להגיע  ולאסוף מבית המרקחת.

ביטוחים המשלימים

שירות נוסף הינו מידע  נרחב על הביטוחים המשלימים. מכבי מציעה שני סוגי  ביטוחים – זהב וכסף. באתר ניתן למצוא מידע מפורט על כל אחד מהם, למי הוא מתאים וכן עלויות ותוכניות שונות. האתר מספק אינפורמציה רלוונטית בין אם אתם מבוטחים ותיקים או מצטרפים חדשים. בין הדברים הניתנים הם –  עלות הביטוחים החודשית, זכויות והטבות, יתרה העומדת לניצול ועדכון פרטים.

עוד באתר

מידע אודות טפסי התחייבויות שונים וכן הדפסתם לצורך שימוש – אין צורך להגיע עד הקופה בשביל טפסים, הצטרפות לביטוח נסיעות לחו"ל במהירות ביעילות ומהבית, איתור רופאים וסניפי הקופה – כל הרופאים, כל הסניפים, בלי ריצות וטלפונים מיותרים, מידע אודות שירותים נוספים כמו "מכבי ממבט ראשון", וכן מידע ומאמרים בנושאי בריאות שונים, כמו חיסונים נגד שפעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>