מאוחדת אונליין

קופת חולים מאוחדת הינה קופת החולים השלישית בגודלה בארץ ישראל. הקופה מחזיקה שש מנהלות אזוריות, 130 מרפאות, 40 סניפים של בתי מרקחת, מעבדות, בתי אבות, רשת מרפאות שיניים, מרפאות עניים, מרפאות כאב, טיפות חלב, מרפאות נשים, מרפאות פריון, פיזיותרפיה, טיפול פסיכולוגי ונפשי, מרפאות לרפואה משלימה, ועוד.

הקופה נותנת שירות אישי וחם ליותר מ900 אלף לקוחות. כחלק מהניסיון המתמיד של קופת חולים מאוחדת לשפר את רמת השירות, מפעילה הקופה את מאוחדת אונליין. מאוחדת אונליין, הינו שירות דרכו ניתן לקבל מענה טלפוני או באמצעות האינטרנט בכל הנושאים האדמניסטראטיביים השונים. זהו אתר מאובטח והשירות ניתן אך ורק על ידי מתן סיסמא וקוד אישיים.

באמצעות הקוד והסיסמא ניתן לזהות את הלקוח ולהעניק לו פרטים על התיק הרפואי שלו בבטחה. כך, ניתן להיכנס אל האתר ולקבל מידע חיוני מכל מקום בו אתם שוהים. זהו שיפור מובטח של רמת השירות והוא ניתן בחינם ללקוחות קופת חולים מאוחדת.

יתרונות מאוחדת אונליין

יתרונותיו של שירות מאוחדת אונליין הוא עצום. ראשית, ישנה הקלה גדולה באפשרות לקבל שירות מהבית או מכל מקום בלי הצורך להגיע לקופת החולים ולהמתין בתור. אין צורך להפסיד ימי עבודה ולהגיע להפסדים כספיים. ניתן לקבוע תורים לרופא משפחה ולרפואה מקצועית בנוחות ויעילות דרך האינטרנט בלי לבזבז זמן ומשאבים מיותרים.

דרך האתר, יכול הלקוח לקבוע תזכורות לתורים שנקבעו באמצעות הודעות מסרון שנשלחות לפלאפון האישי או באמצעות האי- מייל, זהו שירות נהדר ומומלץ אך, חשוב לדעת שזהו שירות שכרוך בתשלום. במאוחדת אונליין ישנה אפשרות לתת הרשאה לבן משפחה מדרגה ראשונה לצפות בנתונים הרפואיים של המבוטח. ניתן להכניס נתונים שונים לתיק הרפואי באופן פרטי כמו מדידות לחץ דם, משקל וגובה.

אפשר להתבונן ולהדפיס דרך האינטרנט מידע רפואי, בדיקות רפואיות, בדיקות דם ותוצאות מעבדה. אפשר להתבונן בתוצאות הבדיקה של מכשיר א.ק.ג, ניתן להתבונן בטפסים שונים כגון הפניות, אישורים ומרשמים אשר ניתנו במהלך פגישה עם רופא.

יתרונות מאוחדת אונליין בבתי המרקחת

באמצעות האתר ניתן להתבונן בהצגת מלאי התרופות של בתי המרקחת של קופת החולים מאוחדת  ולברר האם תרופה נמצאת במלאי התרופות ולמנוע הגעה מיותרת לבית המרקחת. דרך האתר ניתן להזמין כרטיס מגנטי חדש. במידת הצורך, הדפסת אישור זמני מאפשר את קבלת ההטבות של הכרטיס עד שהכרטיס החדש מגיע בדואר. באתר, רשימה של המרשמים הרפואיים האישיים שניתנו על ידי רופא ועדיין לא נקנו בבית המרקחת במטרה להקל על הסדר והארגון של הלקוחות.

זוהי רשימת יתרונות חלקית של מאוחדת אונליין, קופת חולים מאוחדת דואגת כל הזמן לפתח את האתר בצורה עקבית במטרה להקל על הלקוחות ולשפר את איכות השירות.

שירות חדש במאוחדת אונליין –  אפליקציה חכמה למכשיר הסמרטפון שבמסגרתה ניתן לבצע ביתר קלות פעולות שימושיות למשל, לקבוע תורים, לעקוב אחר בדיקות, לאתר רופאים ומרפאות וכיוצא בזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>