כללית מושלם – כללית פלטינום

כללית מושלם – כללית פלטינוםבמסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי מוכתבים שירותי הבריאות הנכללים בסל הבריאות, אותם מחוייבת ורשאית כל קופת חולים במדינה להעניק לכלל מבוטחי. על מנת להעניק שירותי בריאות נוספים, שלא נכללים בסל התרופות מציעות קופות החולים ביטוחים משלימים שונים המאפשרים למבוטחיהן ליהנות מכלל שירותי הבריאות הדרושים להם.

קופת חולים שירותי בריאות כללית מציעה ללקוחותיה שני מסלולי ביטוח משליםכללית מושלם וכללית פלטינום, ביטוחים משלימים אלו מאפשרים ללקוחות ליהנות ממגוון רחב של שירותי רפואה מתקדמים, המותאמים לכל הגילאים ולכל שכבות האוכלוסייה, במחירים נוחים ומשתלמים.

מטרתם של הביטוחים המשלימים בקופת חולים שירותי בריאות כללית הוא להעניק ללקוחות סל שירותים רפואיים רחב ומקיף, במחירים מסובסדים ובכך לאפשר ללקוחות ליהנות משירותי הבריאות השונים ולחסוך למבוטחים אלפי שקלים בשירותי רפואה שונים.

כללית מושלם

במסגרת ביטוח משלים כללית מושלם נהנים המבוטחים מתוכניות מותאמות על פי גיל, הכוללות כל אחת מהן סל שירותי בריאות מקיף המותאם באופן אישי לצורכיהם של בני הגילאים השונים. במסגרת ביטוח כללית מושלם נהנים המבוטחים ממגוון רחב של שירותים מסובסדים והטבות שונות בתחום שירותי הבריאות.

כללית מושלם לילדים

במסגרת הביטוח המשלים נהנים מבוטחים בגילאים צעירים ממגוון רחב של שירותי בריאות, כגון חיסונים, מעקבים, רפואת שיניים, מכונים להתפתחות הילד ולטיפול בדיבור, ביקורי רופא, טיפולי הידרותרפיה ועוד. במסגרת התוכנית נכללים בין היתר הנחות על מוצרי אופטיקה שונים, סדנאות להורים וילדים, טיפולי שיניים ברשת כללית סמייל חינם עד גיל 6, התייעצות רופאים מומחים במחירים מסובסדים והחזרים משמעותיים, חוות דעת שנייה מרופאים מומחים בחו"ל בהשתתפות עצמית של עשרות שקלים בודדים, אבחון דידקטי לילדים ומגוון רחב של שירותים נוספים.

כללית מושלם לצעירים

במסגרת ביטוח כללית מושלם נהנים המבוטחים ממגוון הנחות משמעותיות על מוצרי אופטיקה, טיפולים אסתטיים, ניתוחים פלסטיים, טיפולים פסיכולוגיים, טיפולי רפואה משלימה ועוד.

כללית מושלם למשפחה

מבוטחי כללית מושלם נהנים ממגוון שירותים למשפחה, כגון סדנאות הורים, ליווי הריון צמוד, טיפולי פיזיותרפיה מסובסדים, מכוני בריאות הילד ומכוני בריאות האישה ומגוון שירותים נוספים המבטיחים משפחה בריאה.

כללית מושלם לגיל הזהב

למבוטחים בני גיל הזהב מעניק ביטוח כללית מושלם מגוון הטבות ושירותים חיוניים כגון ביטוח סיעודי, הטבות לרכישת מוצרי שמיעה ועזרים נוספים, מרפאות כאב, מכוני שיקום ושלל שירותים נוספים.

כללית פלטינום

ביטוח משלים כללית פלטינום הוא ביטוח הבריאות המקיף ביותר של קופת חולים שירותי בריאות כללית, הביטוח מעניק כיסוי רחב במיוחד למגוון רחב של שירותי בריאות מתקדמים במחיר אחיד ללא הגבלת גיל וללא הצהרות רפואיות.

במסגרת ביטוח כללית פלטינום נהנים המבוטחים ממגוון מקיף במיוחד של שירותי רפואה מתקדמים ומהטבות משמעותיות בתחום הבריאות.

נוסף על כלל השירותים הנכללים במסגרת ביטוח כללית מושלם, מבוטחי כללית פלטינום נהנים מסבסוד רחב לתרופות למחלת הסרטן שאינן כללות בסל הבריאות, כיסוי מקיף של הוצאות על ניתוחים פרטיים בחו"ל, כיסוי חלקי של ניתוחים פרטיים בארץ, סל הריון מקיף ומקצועי הכולל מגוון בדיקות חיוניות וליווי הריון מסור ומקצועי, טיפולים אסתטיים מסובסדים וניתוחים פלסטיים במחירים נמוכים במיוחד, השתתפות במגוון רחב של הוצאות כגון טיפולי הפרייה שונים ומגוון רחב של הטבות ושירותים נוספים.

מבוטחי כללית פלטינום נהנים מהכיסוי המקיף ביותר בקופת חולים שירותי בריאות כללית ויכולים ליהנות מכל השירותים הרפואיים הדרושים במחירים נמוכים במיוחד. ביטוח משלים כללית פלטינום מאפשר להעניק כיסוי מקיף ומשתלם במיוחד לכל המשפחה, ללא הוצאת הון עתק על השירותים הדרושים.

במסגרת הביטוחים המשלימים של קופת חולים שירותי בריאות כללית נהנים המבוטחים מכל השירותים המתקדמים אותם מפעילה הקופה. בנוסף לכך, לאחרונה השיקה קופת החולים את שירות "כללית לידיעתך", המספק באופן מיידי ללקוחות הנמצאים בטיפול את כל ההטבות, הזכויות והתרופות להם הם זכאים במסגרת ביטוחי כללית מושלם וכללית פלטינום.

ראו גם:
רפורמת ביטוחי הבריאות המשלימים

תגובה אחת

  1. מוסאי יפה

    בעלי התבקש על ידי פרופסור לעשות בדיקת מיפוי לב .בקופת החולים לא נתנו לנו טופס 17.למרות ששלושה ימים טרטרו אותנו בהמתנה .גם במחוז לא היו מוכנים לתת לנו את הטופס.אציין שהבדיקה והתור נקבעו על ידי פרופסור .במיוחד וכמה שניתן לזרז ההליך בבית חולים רמ״בם.בעלי מבוטח גם בפלטינום.ומה יצא מיזה לבדיקה הוא לא הלך למרות שהוא צריך ניתוח מעקפים.אתם צריכים להתבייש במהבשירותים שאתם נותנים.המסקנה לעבור קופה אנחנו וארבעת ילדינו.על מצפונכם אם יקרה אסון בקרוב.ממש בושה וחרפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>