כללית בחו"ל

החלטתם שאתם טסים לחו"ל. החופשה נראית כחלום העומד להתגשם – הכנתם מסלול טיול, קראתם באינטרנט ובספרים אודות המקום ואתרי התיירות בו, אודות מסעדות, הצגות ואתרי בילוי, התייעצתם עם חברים אשר היו במקום, בדקתם אפשרות של שכירת רכב, הזמנתם מקום במלון נהדר, קיבלתם אישור חופשה מהעבודה, החלפתם כסף – הכל מוכן. רגע! אל תשכחו את אחד הדברים החשובים ביותר בכל נסיעה לחו"ל – ביטוח בריאות.

חשוב לדעת שביטוח הבריאות הרגיל שלכם בקופת החולים בה אתם חברים אינו מכסה אתכם  בחו"ל. עליכם לרכוש ביטוח בריאות נוסף עבור מקרים של צורך בשירותים רפואיים שלא בארץ. במידה ותזדקקו לכאלה. אתם מתכננים כל פרט ומדמיינים חופשה מהסרטים אך אינכם יכולים לצפות אירועים אשר יהיו מחוץ לשליטתכם. החלטתם לנסוע לחו"ל כדי להרגע ולנקות את הראש. אל תקחו סיכונים מיותרים.

ביטוח כללית חו"ל יאפשר לכם להירגע באמת  ולהיות בטוחים כי בכל מצב קופת חולים כללית תהיה איתכם. ביטוח כללית חו"ל יתן לכם בזמן אמת את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

קופת חולים כללית הינה מקופות החולים הוותיקות בארץ. היא בעלת ניסיון רב שנים של מתן שירותי בריאות מימונים ומקצועיים לציבור הרחב. ביטוח בריאות, כדאי שיעשה במקום אשר מומחיותו הינה במתן שירותי בריאות. עם ביטוח הבריאות כל כללית תוכלו להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים האמינות של טובי הרופאים בארץ אפילו אם אתם מן הבית.

מה מאפשר ביטוח כללית חו"ל ?

ביטוח כללית חו"ל מציע גישה אל רופאים מקצועיים בכל מקום בעולם אליו תגיעו. במידה ותזדקקו לשירות רפואי בחו"ל תוכלו להתקשר אל מוקד רפואי דובר עברית העובד 24 שעות ביממה, אשר יפנה אתכם לרופאים השונים.

כמו כן, כל ביקור עצמאי שלכם אצל רופא מורשה או בית חולים בחו"ל יכוסה על ידי ביטוח כללית חו"ל. ביטוח הבריאות נעשה לפי יום. עליכם לחשב את מספר הימים אשר תשהו בחו"ל (מרגע עזיבת הארץ עד לרגע הנחיתה בה, כולל טיסות). עלות הביטוח מחושבת לפי מספר ימי השהייה כפול מחיר הביטוח ליום.

במצב בו עברתם בחו"ל תאונה ועליכם להמשיך ולקבל שירותים רפואיים בארץ, הרי שביטוח כללית חו"ל יכסה את עלות השירותים הרפואיים הנלווים בארץ. ביטוח כללית חו"ל מכסה גם מחלות קיימות.

במידה ואתם חולים במחלה אשר עד חצי שנה מיום התחלת הביטוח הייתה יציבה ואילו לפתע חל שינוי לרעה במצבכם, הרי שגם אז אתם מבוטחים ומכוסים מפני כל הוצאות שירותי הבריאות שתצרכו. אם טסתם למדינה אשר אינכם דוברים את שפתה ועליכם לגשת אל הרופא, אתם יכולים ליצור קשר עם מוקד כללית חו"ל אשר יאפשר לכם שיחת ועידה עם רופא מן הארץ אשר דובר את שפת המדינה בה אתם נמצאים.

ביטוח כללית חו"ל כולל את כל ההוצאות במקרה של אשפוז, הוצאות רפואיות מחוץ אשפוז, כולל הטסה רפואית לארץ. הביטוח כולל את נסיעתו של מלווה, רעשי אדמה וביטוח של חפציכם האישיים.

כללית חו"ל מאפשר גם שירות איתור וחילוץ במקרה של נעדרים בחו"ל. השירות ניתן דרך חברות החילוץ הטובות ביותר בארץ (סיטל וחיליק מגנוס). הביטוח מכסה פציעה במהלך ספורט אתגרי ואף כיסוי במקרה של סיבוכי היריון. כיסוי הביטוח תקף גם במקרה של ביטול נסיעה או קיצורה והפסד הפיקדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>