זימון תורים און – ליין בקופת חולים כללית

קופת חולים כללית הינה אחת מספקיות שירותי הבריאות הגדולות בישראל. לכללית ותק וניסיון רב שנים של שירותי בריאות מהטובים ביותר. קופת חולים פועלת עם הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הרפואה כמו גם עם הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום שירות הלקוחות. עם שירותי בריאות כללית אתם יכולים לשכוח מתורים ארוכים לרופאים וניסיון נואש להשיג את הרופאים דרך הטלפון. עם שירותי בריאות כללית אפילו אין צורך להרים טלפון למוקד קופת חולים כדי לקבוע תור.

איך זה יכול להיות ? פשוט מאוד – בעזרת זימון תורים און ליין של שירותי הבריאות של הכללית. בכללית אתם יכולים לקבוע לכם תור לכל רופא מרופאי קופת חולים כללית רופא משפחה, רופא מומחה, רופא ילידים או רופא מייעץ דרך האינטרנט. פשוט וקל – קביעת התור היא ישירות לתוך יומנו של הרופא. בעזרת האינטרנט אתם יכולים לראות את התורים הפנויים לרופא המבוקש ולקבוע לעצמכם תור באחת המשבצות הפנויות. המערכת תאשר את התור ולכם לא נותר אלא להגיע לרופא רגועים ונינוחים בזמן שקבעתם.

זימון און ליין הינו שירות אשר קופת חולים כללית מפעילה במשך עשרים וארבע שעות. גם אם נתקלתם בכאב באמצע הלילה תוכלו לגשת למחשב, לקבוע תור ולמחר כבר להבדק אצל הרופא. שירות זה הינו ייחודי לשירותי הבריאות של קופת חולים כללית המייעלת את עצמה כל הזמן למען שירות נוח יותר עבור חבריה. שירות העשרים וארבע שעות הינו קריטי במקרים של צורך ברופא ילדים.

כיצד נרשמים לשירותי זימון תורים און – ליין ?

כדי להירשם לשירות עליכם להכנס לאתר הראשי של קופת חולים כללית. בדף הבית ישנם לינקים לכניסה לשירותי זימון התורים און ליין. לצורך חיבור לשירותי זימון תורים און ליין עליכם להשתמש בסיסמא. באתר ישנו לינק ברור המסביר כיצד ליצור לכם סיסמא.

איך משיגים סיסמא ?

עליכם לגשת למרפאת שירותי בריאות כללית הקרובה למקום מגוריכם עם הכרטיס המגנטי של הקופה ועם תעודת הזהות שלכם. במרפאה תתבקשו לחתום על בקשה להצטרף לשירותי זימון תורים און ליין ומיד תוכלו לקבל סיסמא אישית זמנית. לאחר שתתחברו לשירות בפעם הראשונה בעזרת הסיסמא הזמנית תוכלו להחליף אותה לסיסמא קבועה לבחירתכם.

בכל התחברות לשירות תתבקשו לתת מספר תעודת זהות, סיסמא וקוד משתמש בעזרת פרטים אלו תוכלו לקבל גישה לכל שירות זימון תורים און ליין. הסיסמא מיועדת לשמירה על פרטיות המשתמש שהרי מידע רפואי הינו מידע סודי ורגיש. זימון הגישה לזימון תורים און ליין לילדים. כמובן שהילד בעצמו לא יקבל את הסיסמא אלא היא תועבר היא תועבר להורה שהינו זכאי לקבל את כל המידע הרפואי על ילדיו עד גיל שמונה עשרה.

שירותי און – ליין נוספים בכללית

בנוסך לכך, שירותי הבריאות של קופת חולים כללית מציעים שירותים אינטרנטיים און לין נוספים. כללית מציעה שירות און ליין של התייעצות עם אחד מרופאי הקופה דרך הצ'אט או דרך שיחת וידאו ברשת. שירות זה מציע התייעצות עם רופאי ילדים ועם יועצות הנקה. השירות כולל מילוי פרטים אישיים דרך האינטרנט ואף הדרכה לצפייה בסרטונים.

דרך הסרטונים תוכלו לקבל מידע אמין, מקצועי המלווה בהמחשות, שאלות, תשובות והסברים לבעיות שונות העלולות לצוץ ודרכי הפעולה לפתרונן. באמצעות שירות הייעוץ און- ליין אפילו לא תצטרכו לגשת אל הרופא משום שיכול להיות שתמצאו פתרון לבעיה עוד קודם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>