ביטוח נוסעים לחו"ל – מכבי

טיול לחו"ל הוא החלום של כולם ואין כמו חופשה מהנה בארץ אחרת לשחרור מן השגרה הלוחצת. כשחולמים על טיול לחו"ל מדמיינים רק את החוויות הנפלאות שניתן לחוות בטיול שכזה.

אולם לעתים בטיול יכולים לקרות גם דברים לא צפויים כגון תאונה, הרגשה לא טובה הדורשת בדיקת רופא או חלילה גניבה.

מצבים שכאלה יכולים להכניס את הנוסע להוצאות כספיות עצומות אם אינו מכוסה ביטוחית. על מנת שהחופשה תהיה באמת שלמה ובראש שקט, חשוב שלכל נוסע תהיה באמתחתו בין המצלמה לכרטיסי הטיסה גם פוליסת ביטוח לנוסעים לחו"ל.

פוליסת הביטוח מבטיחה לנוסע כי במקרה שבו יזדקק לטיפול רפואי או במקרה של אובדן או גניבת רכוש הוא יפוצה על ידי חברת הביטוח.

קופת חולים מכבי בנתה עבור מבוטחיה פוליסת ביטוח נוסעים מקיפה, שתאפשר להם לנסוע ולבלות בחו"ל בראש שקט.

מה כוללת פוליסת ביטוח הנוסעים לחו"ל של מכבי?

הפוליסה כוללת כיסוי ביטוחי וכספי של עד 1,000,000 $ להוצאות רפואיות ואשפוז בבית חולים. מתוכן ניתן להשתמש בסכום של עד 500,000$ להוצאות שלא באשפוז.

כמו כן מכסה הפוליסה עלויות של הטסה חזרה לישראל (במקרים של מוות ממומנת הטסת הגופה חזרה לארץ), טיפולי שיניים במצבי חירום, מימון המשך טיפול בארץ בגובה של עד 2000$ וכן מימון במצבים של החמרה במחלה קיימת בזמן השהות בחו"ל. כמו כן ניתן בתוספת תשלום לבצע הרחבות למצבים כמו: טיולי אקסטרים, ביטוח מטען, איתור חיפוש וחילוץ, וביטוח מיוחד לנשאי HIV .

פירוט הכיסוי הכספי שכולל הביטוח

תאונות אישיות כגון: תאונת דרכים, תאונת סקי, תאונה במהלך טרק וכדומה: עד גיל 16 הכיסוי הוא בגובה של 15,000$, גילאי 16-65 הכיסוי הוא בגובה של 25,000$, ומגיל 65 ומעלה 7500$.

מטען אישי: בנסיעה לחו"ל לוקחים מטען רב וחשוב שבמצבים של אובדן וגניבה יכול להשאיר את הנוסע חסר כל. הפיצוי על אובדן או גניבת מטען הוא 925$ לילדים ובני נוער עד גיל 16 , ו 1850$ מעל גיל 16 . ניתן לעשות הרחבה של הביטוח לאובדן או גניבה של מחשב נייד המקנה פיצוי של עד 2000$.

ביטול כרטיס: ביטול כרטיס טיסה הוא נקודה כאובה. פעמים רבות טיסות מוזמנות זמן רב מראש, ולפתע במועד קרוב לטיסה מתרחש אירוע המונע מהנוסע את הנסיעה. חברות התעופה נוקשות מאד בנושא של ביטול טיסות והחזרת הכסף עבור ביטול, עובדה שעלולה להיות כרוכה בהפסד כספי רב לנוסע.

לא כל פוליסות ביטוח הנוסעים מקנות גם כיסוי ביטוחי מפני ביטול טיסה. ביטוח הנוסעים של מכבי כולל כיסוי ביטוחי גם למקרה של ביטול טיסה עד פיצוי בגובה 6000$.

חשוב לציין כי כל אירוע הדורש הפעלת הביטוח יהיה כרוך בהשתתפות עצמית של המבוטח בגובה של 50$.

מי יכול לעשות ביטוח נוסעים לחו"ל של מכבי?

הביטוח מיועד למבוטחי הקופה ובני משפחותיהם (בני זוג וילדים, גם אם בני המשפחה אינם מבוטחים בקופה).

הביטוח הוא ביטוח משותף של קופת חולים מכבי וחברת הביטוח כלל. מבוטח מכבי הנוסע לחו"ל ומעוניין לעשות את הביטוח צריך להתקשר למוקד כלל בריאות לשם רכישת הביטוח.

מבצעים והנחות

מכבי מודעת לתשוקתם של חיילים משוחררים לגלות את העולם ולכן מעניקה להם הנחה בגובה של 50% ממחיר הביטוח לתקופה של שנה וחצי לאחר השחרור.

גם מבוטחים חדשים של מכבי עד חצי שנה מיום הצטרפותם לקופה זכאים להנחה של 50%.

ביטוח הנוסעים של מכבי מקנה למבוטחיו כיסוי ביטוחי רחב ושקט נפשי בנסיעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>