אסותא

רשימת סניפי אסותא ברחבי הארץ:

אסותא תל אביב-רמת החי"ל

רח' הברזל 20, רמת החי"ל- תל-אביב

טלפון: 03-7644000

פקס: 03-7645008

בית חולים אסותא ראשון לציון

רח' מזל אליעזר 13, אזור תעשיה ראשל"צ, מאחורי קניון הזהב

טלפון: 03-7643333

בית חולים אסותא חיפה

קניון לב המפרץ, שד' ההסתדרות 55, קומה ג', צ'ק פוסט, חיפה

טלפון: 04-8810600

בית חולים אסותא באר שבע

באר שבע, "מגדל 7", שד' יצחק רגר 11, קומה 4, 5

טלפון: 08-6267000

אסותא השלום בתל אביב

אסותא השלום, רח' יגאל אלון 96, כניסה C, תל אביב

טלפון: 03-7643000

זימון תור: 03-7644444

אסותא אשדוד

שד' מנחם בגין, מרכז כלניות- שער 2, רובע ח', אשדוד

טלפון: 08-8546333

טלפון זימון תור: 03-7644444

פקס: 08-8677200

אסותא ברעננה

רח' אחוזה 124, רעננה

טלפון: 09-7470708

זימון תור: 03-7644444

למרות שהאסוציאציות העולות בראשינו לשמוע המילה "בית חולים" הינן צפיפות רבה, חוסר ניסיון, אחיות עייפות ועצבניות וחוסר זמינות של רופאים מבוקשים, ישנם בתי חולים ומכונים רפואיים שמציעים תנאים של מלון חמישה כוכבים. נשמע דמיוני? לא ממש. "אסותא מרכזים רפואיים" מעניקים שירותים רפואיים איכותיים בסטנדרטים גבוהים ביותר, ממש כאן, בישראל.

רמת הטיפול באסותא

כשזה מגיע לבתי חולים, אין דומה לסטנדרט הטיפולים בבית חולים פרטי כמו אסותא. הפעילות הרפואית נמצאת תחת רמות בקרה ובטיחות מן הגבוהות שישנן. בית החולים מעסיק רופאים מומחים ומנוסים, המעניקים לכל מטופל בנפרד את תשומת הלב לה הוא זקוק.

למטופלים נשמרת זכות הבחירה לבחור מנתח ואפילו רופא מרדים. בנוסף לכך, שיעור הזיהומים באסותא הוא מהנמוכים בארץ. רמת המחשוב בבית החולים היא מן הגבוהות בעולם, דבר המאפשר ייעול מקסימאלי של השירותים הניתנים במרכז הרפואי.

המטופלים זוכים לשירות שהינו מן הטובים אשר ניתן לקבל בארץ. תנאי השהות והאשפוז באסותא גבוהים מהמקובל ומזכירים תנאים של בית מלון מפנק. החוויה הטיפולית נעימה ונינוחה עד כמה שאפשר. בנוסף לכך, לאסותא בית חולים חדש ברמת החייל, שם מוצעת תוכנית אשפוז אישית אשר מעניקה טיפולים ושירותים לפי התאמה אישית.

אסותא ייעדו עצמם להעניק את השירותים הרפואיים האיכותיים ביותר למטופלים שלהם ולהיות המובילים בתחום היזמות של מערכות רפואיות פרטיות. בבתי החולים ברשת ישנה מערכת שירותים מן המתקדמות והמובילות במערך שירותי הרפואה הפרטיים בארץ, הן באיכות הרמה הרפואית והן באיכות השרות הניתן למטופלים.

באביב 2011, נחתם הסכם לפיו חברת אסותא תיקח חלק בהקמת בית חולים חדש באשדוד. בית חולים זה יעניק טיפולים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, לצד טיפול מקצועי ומסור.

ערכי בית החולים

אסותא מונחית על ידי כמה ערכים מרכזיים לפיהם היא פועלת:

מצוינות ומקצועיות – בית החולים מעסיק אך ורק רופאים מומחים וצוותים מקצועיים, אשר יודעים ומודעים לרמת הטיפול שלה התחייבה אסותא כלפי המטופלים. קיים דגש על שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות, כך שגם אמצעי הניתוח הם מהמשוכללים והמתקדמים ביותר.

איכות השירות – אסותא מחויבת לשירות אדמיניסטרטיבי ורפואי ברמה הגבוהה ביותר שניתן, תוך כדי התייחסות אישית לכל מטופל ומטופל ומתוך התחשבות מלאה בהעדפותיו, רצונותיו וצרכיו.

תגובה מהירה – לכל מטופל תינתן התייחסות כמה שיותר מהירה ויעילה לצרכיו.

שירותים רפואיים

המכונים ובתי בחולים של אסותא מספקים מספר רב של שירותים ברמה גבוהה למטופלים פרטיים ולמבוטחי קופות החולים השונות.

בבית החולים מבצעים ניתוחים כירורגיים מגוונים; למעלה מ-500 סוגי ניתוחים, ביניהם ניתוחי לב, ניתוחי עיניים, קיצור קיבה, ניתוחי מוח, ניתוחים אורטופדיים, ניתוחים פלסטיים, ניתוחים גינקולוגיים ועוד מספר רב של ניתוחים מורכבים.

בבית חולים אסותא חדרי ניתוח מהמשוכללים ביותר, וכן מחלקות אשר נועדו לגיבוי כגון מחלקה לטיפול נמרץ, מחלקת הרדמה, ומערך יועצים מומחים.

בבית החולים אסותא מוענק מגוון רחב של שירותים רפואיים כגון שירותי ממוגרפיה, שירות שד, שירותי דימות, ושירותי אונקולוגיה. בנוסף לכך, ניתן לקבל טיפולים במכוני לב וקרדיולוגיה, מכוני שינה ועייפות, טיפולי דיאליזה ופוטותרפיה.

מערך הדימות בבית החולים הינו המשוכלל ביותר בארץ, וכולל צוות רדיולוגים ואנשי רפואה גרעינית המעניקים למטופלים את השירות המתקדם ביותר בטכנולוגיות דימות.

ביטוח רפואי באסותא

באסותא מעונינים למצוא פתרונות מימון לכלל המטופלים, ועל כן מתקיימים הסדרים מיוחדים עם קופות החולים השונות וחברות ביטוח. רוב השירותים אותם ניתן לקבל באסותא פועלים בהסדרי מימון עם ארבעת קופות החולים הגדולות: מכבי, כללית, מאוחדת ולאומית. מרבית הפרוצדורות באסותא מתבצעות על ידי קופות החולים השונות, ביטוח משלים וחברות הביטוח.

3 Comments

 1. עדי

  כנראה שמחלקת IVF באסותא רמת החייל לא קבלנו את הברושור הזה… החוויה שלי איתם היתה נוראית. לא משנה הצפיפות, התורים הארוכים, האחיות והמזכירות העצבניות – זה לא אכפת בשלב הזה. גם חוסר הפרטיות המזעזע – מיטות עם מטופלות נדחפות בין דלפקי הקבלה וחדר ההמתנה הציבורי, הצורך להסתובב במחלקה בחלוק בי"ח, בגדים ותיקים ונעליים ביד – גם מזה התעלמתי. אבל הקש האחרון והכואב היה אתמול. אחרי הקבלתי טלפון מהמעבדה ש"יש 3 בלסטוציסטים להחזרה. להגיע ב20:30". הגענו בזמן. חיכינו שעתיים. נכנסתי לחדר רופא. ובזמן שאני שוכבת בכסא, רגליים מורמות – מחכים. המעבדה לא מוצאת את השם שלי. מחכים עוד. סיטואציה מביכה, שלא לומר משפילה. ואז מסתבר שאין עוברים להחזרה. פשוט ככה. איך לעזעזל מגיעים למצב כזה??? למה אני – אחרי חודש ארוך ומורט עצבים, בחצי ערום ורגליים באויר – צריכה לשמוע (בקושי) "אופס… בעצם אין כלום". שמתישהו במהלך ה12 שעות שעברו מהפעם האחרונה שבדקו את העוברים – הם הפסיקו להתפתח ואין מה לעשות איתם. למה במקום להכריז על "3 בלסטו להחזרה" לא הסבירו לי את המצב כמו שהוא. למה כשהרופא המטפל מבצע את ההליך ב22:00 בערב, בודקים את העוברים ב 06:00 בבוקר?.. למה יש אפס רגישות למצב הרגשי של המטופלות? ולמה התחושה הכללית היא שעברתי במפעל לנקניקיות???

 2. אורנה טנא

  שלום רב
  בביקורי האחרון בסניף לב המפרץ לצורך בדיקת אולטראסאונד, נדהמתי לקרוא את השלט המבקש מנשים בהריון לעדכן את הצוות על כך. בתרגום לאנגלית של הפנייה: נבדקת יקרה" מופיע הצירוף המגוחך examined happen שהינו חסר משמעות לחלוטין ומקורו בתרגום קלוקל ומילולי של הפועל "קרה" בעתיד. כמובן שהפנייה היתה צריכה להיות Dear examinee.
  השלט תלוי לפחות בארבעה מקומות שונים ברחבי אולם ההמתנה ואינו הולם את שמו
  הטוב ואיכותו של בית החולים.
  אין לי ספק כי לא תרצו להצטייר באור מגוחך ומבייש בעיני דוברי האנגלית שבין לקוחותיכם.
  בברכה
  אורנה טנא

 3. איריס שפירא

  אני אושפזתי באסותא בחיפה לצורך ניתוח של כריתת רחם. הטיפול והיחס שקיבלתי מכל הצוות : מהפקידות קבלה, הצוות המרדים האחיות והאחים (מרינה, חוסייני, אנה, סטס ועוד) וכמובן מהרופא המנתח ארליך יוחנן היו פשוט מושלמים הן מבחינה מקצועית והן מבחינת ההתייחסות האנושית הכ"כ תומכת. חווית הניתוח באסותא הייתה מאוד חיובית . הלוואי וכל בתי החולים האחרים היו מסוגלים לתת את אותה רמת שירות והתייחסות למטופלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>